Metodický portál RVP.CZ prochází změnami. Více informací zde.
logo RVP.CZ
Přihlásit se
Tento modul byl archivován. Vkládání a editace obsahu není možná.

Pro autory 

Blogy

Blogy na Metodickém portálu vznikly v rámci projektu Metodika II. Slouží uživatelům pro komunikaci, vyjádření vlastní osobnosti a podporují svobodu projevu. Prezentují vaše postřehy, názory a aktuální novinky související se vzděláváním. Jedná se o prostor pro vaši tvorbu a vaše polemizování s myšlenkou, o alternativní prostor, který podporuje neformální potkávání se s kolegy z učitelské profese.

Manuál pro autory – Blogů / Vše o modulu Blogy

Rozvíjejte svoji komunitu! Na blogy.rvp.cz můžete psát příspěvky do svého vlastního blogu, ale můžete se i obohacovat čtením příspěvků ostatních blogů, máte také možnost komentovat blogy druhých. Uživatelé blogu získávají dostupné informace, příspěvky a jejich komentáře podporují výměnu názorů, užitečnou a rychlou zpětnou vazbu. Poskytují možnost spojení mezi lidmi.

Blogy jsou pro vás nově připraveny v redakčním systému WordPress, který slouží snadnému publikování vašich článků a obrázků. Blogování na portálu je tedy snadné a efektivní. Redakční systém je rychlý a lehký, k jeho ovládání není třeba mít žádnou znalost programování ani grafických programů. Vytvoření blogu vám nezabere více jak tři minuty. A samozřejmě – je zdarma.

Na svém blogu si můžete vytvořit svůj profil, v němž představíte své zájmy a další informace o sobě pro ostatní. S vyplněným profilem tak snadno najdete blogery s podobnými zájmy a noví čtenáři si zase najdou vás. Váš nový příspěvek či komentář se vždy objeví na titulní straně portálu,

Autoři blogů se řídí obecnými informacemi, které upravují vztah mezi Metodickým portálem a jeho uživateli. Přečtěte si jednotlivé položky obecných informací.